فهرست بستن

برنامه پلاکخوان – نسخه ویژوال بیسیک

کتابخانه تشخیص پلاک ساتپا امروزه به یکی از بهترین ماژولهای تشخیص پلاک ایران تبدیل شده و مشتریان زیادی از سراسر کشور، این محصول را برای توسعه نرم افزارهای کنترل تردد خود تهیه کرده اند. از مشتریان حقیقی و خرد تا مشتریان شرکتی و بسیار بزرگ که بحمدالله اکثر آنها مشتری دائم این کتابخانه شده اند و هر ساله مجوزهای متعددی تهیه می کنند، که این بیانگر رضایت آنها از این ماژول پلاک خوان است.

تاکنون، برنامه های دمویی که همراه کتابخانه پلاکخوان ساتپا عرضه می شد، در قالب برنامه های سی شارپ، دلفی و ++C بود. با افزایش مشتریان و تقاضای برخی از آنها مبنی بر تولید برنامه دموی ویژوال بیسیک، شرکت شهاب بر آن شد که این نسخه را هم عرضه کند. مشکل ویژوال بیسیک دات نت این است که در آن به طور مستقیم از اشاره گرها نمی توان استفاده کرد و همین امر، توسعه نسخه دموی VB.net را مشکل می کرد. اما با تغییراتی در الگوی توابع و برخی ترفندهای برنامه نویسی، توانستیم نیاز به اشاره گر را حذف کرده و یک نسخه کامل از دموی کتابخانه شناسایی پلاک (دقیقا شبیه دموی سی شارپ)، را مبتنی بر ویژوال بیسیک توسعه دهیم. با این کار، کد برنامه‌ی دمو کوتاه تر شد و البته دموی سی شارپ هم به همین ترتیب تغییر کرد تا کلا استفاده از اشاره گر و عبارتهای unsafe و fixed در برنامه های میزبان دات نت، حذف شود.

از این پس مشتریان عزیز می توانند همراه کتابخانه، دموی VB.net پلاکخوان را هم تحویل بگیرند.برنامه تشخیص پلاک با ویژوال بیسیک به کمک کتابخانه پلاک خوان ساتپا