کتابخانه تشخیص پلاک خودرو


مقدمه
معرفی کتابخانه
به روز رسانیها
لیست قیمت
سفارش کتابخانه
نسخه چند پلاکه کتابخانه
نسخه اندروید کتابخانه

تشخیص خودکار پلاک خودرو (ANPR)، از مهمترین نیازهای سیستم‌‌های کنترل تردد مانند پارکینگها، پایانه های عوارضی، ایستگاههای تاکسی و کنترل خودکار ترافیک است. روزانه صدها و شاید هزاران تخلف ترافیکی روی می‌دهد و توسط دوربینهای مخصوص، تصویر خودروی متخلف ضبط می‎شود. اگر قرار باشد تمام این تصاویر توسط انسان بررسی شده و شماره پلاک خودرو به صورت دستی وارد شود، زمان و نیروی انسانی زیادی تلف خواهد شد. لذا تشخیص خودکار موقعیت پلاک خودرو و شناسایی شماره پلاک توسط نرم افزار اهمیت می‌یابد.

علاوه بر کنترل ترافیک، تشخیص خودکار پلاک، می‌تواند فرایند ورود و خروج خودروها در موسسات و سازمانها و پایانه‌ها را تسهیل کند. به این ترتیب کار نگهبانها آسانتر شده و هم سازمان و هم مراجعین، احساس رضایت بیشتری خواهند داشت.

کتابخانه تشخیص پلاک خودرو به زبان ++C

ستــپا سامانه تشخیص پلاک ایرانی است که به زبان ++C نوشته شده است. در این سامانه از تکنیکهای پردازش تصویر و شناسایی الگو کمک گرفته شده و با دقت و سرعت زیاد، موقعیت پلاک و حروف پلاک شناسایی می‌شود. این سامانه در قالب یک کتابخانه قابل استفاده در زبانهای #C, C++, C و دلفی است. برای برخی پردازشهای مقدماتی از قابلیتهای ساده OpenCV هم کمک گرفته شده است لیکن بخش عمده برنامه مستقل از OpenCV است.

کتابخانه تشخیص پلاک زبان C++ و C#فرایند تشخیص موقعیت پلاک با استفاده از ترکیبی از روشهای ساختاری و هوشمند انجام شده و خطا در تشخیص موقعیت پلاک در شرایط نرمال نزدیک صفر است. منظور از شرایط نرمال یعنی شرایطی که تصویر پلاک خیلی کوچک، خیلی بزرگ و یا خیلی تاریک نباشد. برای تشخیص نویسه‌های پلاک هم از شبکه‌ی عصبی استفاده شده است که روی ارقام و حروف پلاکهای ملی آموزش دیده است.

از آنجا که مُشک آن است که خود ببوید، یک نسخه از برنامه‌ی اجرایی را جهت آزمایش علاقه‌مندان برای دانلود گذاشته‌ایم. کافی است تصاویر مورد نظر با فرمت JPG را در کنار برنامه‌ی اجرایی قرار دهید و نتایج را ببینید. تصاویر، از نظر اندازه و کیفیت، بهتر است مشابه تصاویر نمونه باشند. می توانید نمونه برنامه را با برنامه هایی که به زبان متلب (MATLAB یا به قول بعضی مطلب!) نوشته شده و در وب موجود است مقایسه کنید. برای دیدن تصاویر در اندازه واقعی و رویت پلاک تشخیص داده شده، روی تصاویر کلیک کنید.

به روز رسانیها

به روز رسانی شهریور ۱۳۹۵ (نسخه ۶٫۸):
رفع کامل مشکل حروف ب و پ
اضافه شدن رویداد CAM_NOT_FOUND برای زمانی که دوربین نیست یا ارتباط با آن برقرار نمی شود.
اضافه شدن پارامتری برای پیش پردازش بهتر تصاویر نویزی مثل برخی تصاویر ناشی از برخی دوربینهای مادون قرمز

به روز رسانی مرداد ۱۳۹۵ (نسخه اندروید**):
نسخه اندروید آماده شد

به روز رسانی اردیبهشت ۱۳۹۵ (نسخه ۶٫۷):

تغییر اساسی الگوریتم جلوگیری از گزارش پلاک تکراری – در این نسخه به هیچ وجه پلاک تکراری گزارش نمی شود
رفع مشکل در گزارش تصویر کامل خودرویی که پلاک آن شناسایی شده
بهینه سازی ساختار کد ++C و به روزرسانی نسخه OpenCV به ۳٫۰

به روز رسانی فروردین ۱۳۹۵ (نسخه ۶٫۶):

شروع کار روی نسخه اندروید با پیشرفت بیش از ۵۰%
اضافه شدن تکنیک بافرسازی نتایج در فریمهای متوالی و اعلام تنها یک نتیجه به عنوان پلاک برای هر خودرو
رفع مشکل تابع StartGrabbingVLC در حالت Take Shots
اضافه شدن پارامترهای حداقل و حداکثر ابعاد ارقام به منظور تشخیص بهتر ارقام و حروف
اضافه شدن پارامتر resize threshold به منظور کاهش اندازه تصاویر بزرگ و به تبع آن کاهش زمان پردازش
رفع برخی اشکالات گزارش شده

به روز رسانیهای قدیمی تر

به روز رسانی شهریور ۱۳۹۴ (نسخه ۶٫۰):

اصلاح کد++C و رفع تمام warningهای کامپایلر
رفع یک باگ مهم در بخش پردازش موازی کتابخانه که گاهی اوقات منجر به بسته شدن کتابخانه می شد
امکان تعریف ۴ ناحیه مورد علاقه به منظور پوشش چهار باند مختلف جاده
بهبود دقت پردازش برای پلاکهای ریز و مخدوش
گزارش دادن فریمهایی که حاوی خودرو هستند ولی پلاک آنها شناسایی نشده است
بهینه سازی فرایند نمایش فریمها در سی شارپ
ارتقاء نسخه OpenCV به ۲٫۴٫۱۰

به روز رسانی اردیبهشت ۱۳۹۴ (نسخه ۵٫۲): در نسخه ۵٫۲، تغییرات عمده‌ای صورت گرفته است که مهمترین آنها به شرح زیر است:

بهبود موتورهای بازشناسی با آموزش نمونه های جدید
رفع مشکل اشتباه شدن حروف ب و پ و ت
کاهش خطا در تشخیص س و ص
کاهش خطا در تشخیص ۲ و ۳ و ۴
تغییر کد آموزشی سی شارپ به منظور نمایش سریعتر تصاویر
اضافه شدن کتابخانه VLC به منظور اتصال بهتر به برخی دوربینها
امکان دریافت و پردازش همزمان تصویر از دو دوربین یا فایل ویدیویی
برای دانلود نسخه نمایشی و سفارش این برنامه به انتهای همین مطلب مراجعه کنید. مشتریانی که طی شش ماه گذشته، خرید کرده اند، به منظور دریافت آخرین نسخه، تماس بگیرند.

به روز رسانی اسفند ۱۳۹۳ (نسخه ۴٫۳۷): طی ماههای گذشته چند مرتبه اصلاحات کوچکی در برنامه صورت گرفته است. در این نسخه، برخی باگهای گزارش شده، مثل بسته شدن برنامه در حین پردازش ویدیوی دریافتی از فایل یا دوربین، برطرف شده است.
به روز رسانی مهرماه ۱۳۹۳ (نسخه ۴): در نسخه جدید با تغییر الگوریتم تشخیص پلاک و استفاده از پردازش موازی، سرعت تشخیص پلاک، بسیار بهتر شده است و روی یک پردازنده چهار هسته ای، هر تصویر به طور متوسط در مدت زمانی کمتر از ۱۰۰ میلی ثانیه خوانده می شود. ویدیوی دموی این نسخه را در انتهای همین مطلب ببینید.
به روز رسانی خرداد ۱۳۹۳ (نسخه ۳): قابلیت اتصال به دوربین آی پی و پردازش خودکار ویدیوی دریافتی از دوربین، فراهم شد. همچنین نسخه لینوکس کتابخانه آماده شده است.
به روز رسانی اسفند ۱۳۹۲(نسخه ۲٫۸۵): دو باگ مختصر که یکی منجر به نشت حافظه می‌شد، رفع شد.
به روز رسانی دی ماه ۱۳۹۲: نسخه ۲٫۸ با برخی تغییرات در کد و امکان شناسایی پلاک ویژه جانبازان و معلولین آماده شد.
به روز رسانی مهرماه ۱۳۹۲: نسخه ۲٫۵ آماده شد. در این نسخه برخی مشکلات در شناسایی پلاکهای قرمز و تاکسیها رفع شده و پلاک جدید ماشینهای پلیس (حرف پ) هم شناسایی می شود. ضمنا سرعت متوسط تشخیص پلاک به کمتر از ۰٫۵ ثانیه رسیده است.
به روز رسانی مرداد ۱۳۹۲: نسخه ۲ با قابلیت شناسایی پلاکهای دولتی (قرمز) و کشاورزی (حرف ک) آماده شده است.

قیمت کتابخانه شناسایی پلاک خودرو

قیمت کتابخانه تشخیص پلاک ایرانی - ANPR Farsiتوضیح اینکه، کتابخانه روی هر دستگاهی که دارای سیستم عامل ویندوز یا لینوکس* باشد، قابل استفاده است. بسته به نوع مجوز تهیه شده، بین ۶ ماه تا یکسال پس از خرید، به روز رسانی جزئی رایگان خواهد بود. همراه نسخه ویندوزی کتابخانه که تعدادی فایل dll است، پروژه های نمونه ای در محیط #C یا دلفی تحویل داده می‌شود. به جز سورس کد و حالت نصب نامحدود، در سایر حالتها، کتابخانه با قفل نرم افزاری عرضه می‌شود و به ازای هر دستگاه یک فایل پیکربندی که به اطلاعات بایاس مادربرد و هارد دیسک وابسته است، تحویل داده می شود.

* با توجه به تنوع توزیعهای لینوکس، نسخه لینوکس فعلا تنها به صورت سورس کد و بدون هیچ محدودیتی عرضه می شود. سورس نسخه ویندوزی کتابخانه تحت محیط Visual C++ 2010 نوشته شده است و تنها به کتابخانه متن باز OpenCV وابسته است. در سیستم عامل لینوکس از محیط برنامه نویسی Code::Blocks و Eclipse استفاده شده است. فیلم آموزشی سورس برنامه هم به مشتری تحویل داده خواهد شد.
**نسخه اندروید تنها به صورت سورس کد با قیمتی معادل نسخه ویندوز عرضه می شود. مشتریانی که سورس ویندوز یا لینوکس را خریده اند، می توانند نسخه اندروید را با تخفیف ویژه خریداری کنند.

این قیمتها تا پایان تابستان ۱۳۹۵ اعتبار دارد.

دانلود نسخه آزمایشی

برای دانلود نسخه آزمایشی (نگارش ۵٫۲) از لینک زیر استفاده کنید: دانلود دموی رایگان برنامه تشخیص خودکار پلاک خودرو ANPR (رمز عبور: www.farsiocr.ir) – نسخه آزمایشی رایگان بسیاری از قابلیتهای کتابخانه را ندارد و تنها با عکس کار می کند. برای آزمایش واقعی، نگارش آزمایشی ۱۰۰ هزارتومانی را تهیه فرمایید که همراه با پروژه کامل سی شارپ یا دلفی (بنا به تقاضای مشتری) ارائه می شود.
این دمو تنها برای ارزیابی برنامه است، دوستان بزرگوار به تکنیکهای عجیب و غریب برای استفاده از این برنامه در برنامه های دیگر متوسل نشوند.

در ویدوی زیر نحوه کار با تصاویر و ویدیو را ملاحظه می کنید. سرعت خودروها در یکی از فیلمها بیش از ۱۰۰ کیلومتر در ساعت است:

فرایند سفارش کتابخانه ستپا

در صورت تمایل به خرید محصول، جهت سفارش آن می توانید با ایمیل farsiocr at gmail مکاتبه کرده یا با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل کنید:
۰۹۳۶-۱۳۹-۲۹۲۹ حسین خسروی
۰۲۳-۳۲۳۰۰۲۴۵ داخلی ۳۲۰۱، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشکده برق، مدیر گروه الکترونیک

Save

۱۲۹ دیدگاه

 1. با سلام
  لطفا قیمت نسخه آندروید را اعلام فرماید
  و آیا مانند نسخه ویندوز دارایی مثال میباشد
  با تشکر

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام
   نسخه اندروید فقط به صورت سورس و همراه با یک مثال در محیط اندروید استودیو عرضه می شود که به دوربین گوشی وصل شده، عکس می گیرد و رشته پلاک و موقعیت پلاک را برمی گرداند.
   قیمت آن تا پایان سال ۱۳۹۵ مبلغ ۱۲ میلیون تومان است.

   پاسخ به دیدگاه
 2. مجدد سلام
  یادم رفت بپرسم که فرق می کنه دوربین چی باشه استاد خواسته که از دوربین مداربسته دانشگاه استفاده کنیم و تردد جلوی درب را کنترل و در صورت نداشتن مجوز راهبند جلوی درب بازنشه.از کتابخانه شما در این مورد میشه استفاده کرد؟

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام
   تقریبا هر نوع دوربین تحت شبکه ای را پوشش می دهد. فقط باید کیفیت دوربین طوری باشد که تصویر پلاک خودروی در حال حرکت مات نباشد که البته اکثر دوربینهای موجود این طور نیستند.

   پاسخ به دیدگاه
 3. سلام. من دانشجوی مهندسی نرم افزار هستم و باید برای پروژه هوش مصنوعی نرم افزار پلاک خوان بنویسم آیا می تونم از کتابخانه شما استفاده کنم یا اینکه آیا پروژه شما نرم افزار رو آماده اجرا نوشته و اگه می تونم از کدام نسخش استفاده کنم دانشجویی حساب کنید
  راستی منظورتون از مجوز چیه؟
  ممنون

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام
   این پروژه برای کاربردهای دانشجویی مناسب و به صرفه نیست.

   پاسخ به دیدگاه
 4. سلام

  از بین مثال ها، آیا مثالی هم دارید که مستقیم تصویر رو از دوربین بخونه ؟!؟ (احتمالا دوربین های IP میتونن باشن)

  پون در پروژه های نهایی نیاز به این هست که به دروبین وصل بشیم .. این کار رو چه طور باید انجام بدیم

  دوربین ها هم باید عموما با کیفیت و دید در شب هم باشند و این کار رو با WEBCAm نمیشه انجام داد

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام
   بله. نسخه آزمایشی مستقیما به دوربین شبکه وصل می شود. نحوه اتصال ساده است و کافیست رشته اتصال به دوربین را به عنوان ورودی به تابع StartGrabbing بدهید که این کار در برنامه نمونه ای که همراه نسخه آزمایشی داده می شود اتفاق می افتد.

   پاسخ به دیدگاه
 5. سلام
  آیا از پلاک ویژه معلولین و پلاکهای خاص مثل تشریفات هم پشتیبانی میشود ؟

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام بله پلاک معلولین پشتیبانی می شود. پلاک تشریفات هم اگر شبیه پلاکهای استاندارد است مشکلی ندارد.

   پاسخ به دیدگاه
 6. https://github.com/openalpr/openalpr

  اینو ادیت میکنم رایگان منتشر میکنم
  تحت GNU
  که شما سودجویی تون تموم بشه مهندس!
  حالم بهم میخوره از هم صنفای این شکلی…
  ۱۴ میلیون یه OCR؟
  خیلی زحمت میکشید واقعاً

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام آقای محمود
   خیلی کار خوبی می کنید که این کد را ویرایش کنید و رایگان منتشر کنید ولی آگاه باشید که این کد اگر کار شرکتها را راه می انداخت دیگران این کار را می کردند، ضمن اینکه الان هم نسخه های رایگان زیادی در وب هست که دوستان می توانند تهیه کنند. مشکل این است که نه دقت کار ما را دارند و نه سرعت کار ما را. اینقدر هم عصبانی نباشید، معادل خارجی این محصولات نوعا تک مجوز شان سه برابر قیمت ماست که آنهم حداکثر با رزولوشن VGA کار می کند! و سرعت آن هم خیلی ضعیف تر است. زحمت زیادی هم کشیده ایم. این پروژه از سال ۱۳۸۵ زمانیکه پلاکها اسامی شهرها را داشتند، شروع شده و بارها به روز رسانی شده است.
   در نهایت OpenALPR هم رایگان نیست و مجوز آن برای هر دوربین ۱۰۰۰ دلار است!

   پاسخ به دیدگاه
 7. ۳- حجم فایل برای نصب روی ویندوز فون چقدر است

  پاسخ به دیدگاه
  • حجم فایل فشرده حدود ۱۰ مگابایت است که پس از باز شدن به بالای ۳۰ مگابایت می رسد.

   پاسخ به دیدگاه
 8. با سلام و خسته نباشید
  ۱- اگر نسخه آزمایشی تهیه گردد و بعدا بخواهیم آنرا ارتقا دهیم باید پرداخت کامل داشته باشیم یا تفاوت را پرداخت کنیم
  ۲- فعلا برای تست روی pc کار میکنیم و بعدا روی تبلت ویندوز و بعد آن روی ویندوز فون آیا میتوانیم قفل آنرا عوض کنیم
  با تشکر

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام و درود بر شما
   ۱٫ مابه التفاوت دریافت می شود
   ۲٫ برنامه روی ویندوز فون تست نشده و نمی دانیم که به درستی کار می کند یا خیر. اگر برنامه های ویندوز عادی روی ویندوز فون اجرا می شود، مشکلی نخواهد بود. شما می توانید نسخه آزمایشی را دریافت کرده و روی PC تستهایتان را بگیرید و سپس مجوز اصلی را برای تبلت یا هر دستگاه دیگری دریافت کنید.

   پاسخ به دیدگاه
 9. سلام . مجوز ازمایش ۴۰ روزهساله که قیمتش ۱۰۰هزار تومان هست اگه خریداری بشه همراهش پروژه نمونه #c و توضیح متد ها هم ارائه میشه؟

  پاسخ به دیدگاه
  • پاسخگو هستیم. ترجیحا عصرها و شبها تماس بگیرید (به جز جمعه ها).

   پاسخ به دیدگاه
 10. با سلام ، آیا امکان تشخیص سرعت خودرو به ماژول اضافه خواهد شد ؟

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام
   کارهایی کرده ایم اما معلوم نیست به نتیجه برسد.

   پاسخ به دیدگاه
 11. سلام وقت بخیر. مجوز ۳ ساله که قیمتش ۴۰۰ هزار تومان هست اگه خریداری بشه همراهش پروژه نمونه #c و توضیح متد ها هم ارائه میشه؟ ممنون

  پاسخ به دیدگاه
 12. با عرض سلام
  خواهشمندم در مورد موارد زیر توضیح لازم ارائه فرمایید :
  هدف تهیه برنامه کنترل تردد پارکینگ به زبان Borland C++ Builder 6 است که طبیعتا دارای یک ورودی خودرو و یک خروجی خودرو که هرکدام یک دوربین دارند و درنتیجه کل سامانه دو دوربین دارد :
  ۱- آیا باید دو مجوز از شما خریداری گردد ؟؟
  ۲- آیا سیستم رایانه ای باید پیشرفته تر از core i5 با ۴ گیابایت حافظه رم باشد ؟ با توجه به اینکه عمل پردازش ورودی و خروجی میخواهیم همزمان در یک نرم افزار و یک رایانه انجام پذیرد . چون هر دو دوربین به یک نرم افزار متصل هستند .
  ۳- آیا این کتابخانه با Borland C++ Builder 6 همخوانی دارد و قابل نصب و استفاده می باشد ؟

  با تشکر از لطف شما

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام بر شما
   ۱٫ خیر، کتابخانه امکان اتصال همزمان به چند دوربین را دارد.
   ۲٫ میزان پردازش کتابخانه بستگی به میزان تردد خودروها دارد، اگر مثلا در هر ۲-۳ ثانیه یک خودرو از مقابل هر یک از دو دوربین شما رد می شود، همان core i5 کافیست اما اگر سرعت خودروها زیاد است و در هر ثانیه ممکن است چند خودرو از مقابل دوربینها عبور کند بهتر است از core i7 استفاده کنید.
   ۳٫ بله، سازگار و قابل استفاده است

   پاسخ به دیدگاه
 13. سلام
  یک سوال داشتم در مورد نوع فشرده سازی فیلم ها، اگر در کتابخانه شما از فیلمی با فشرده سازی H264 استفاده شود دقت خواندن پلاک ها چگونه خواهد بود و آیا این موضوع در بین فیلم هایی با فرمتهایی مانند MJPEG با H264 متفاوت است؟؟

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام
   چندان تفاوتی نمی کند، نوعا اکثر ویدیوهایی که تست گرفته ایم H264 بوده اند و مشکلی وجود نداشته است.

   پاسخ به دیدگاه
 14. با سلام
  تعدادی سوال در مورد کتابخونتون دارم .
  سپاسگزار خواهم شد توضیح مناسب را بیان فرمایید .

  ۱) حداقل سیستم سخت افزاری و دوربین برای پردازش پلاک خودرو با سرعت صفر تا حداکثر ۳ کیلومتر بر ساعت ( به دلیل وجود مانع مرتفع و الزام خودرو تا ایست کامل تقریباً ) چه مشخصاتی دارند .
  زمان پردازش حدود ۵ ثانیه مد نظر است . یعنی زمانی که خودرو از مانع عبور میکند .

  ۲) در صورت تهیه نسخه آزمایشی ۴۰ روزه ، چگونه باید از کتابخانه بدون وجود نمونه و نحوه بکارگیری و پارامترهای مجاز استفاده نمود ؟

  ۳ ) آیا کتابخانه قادر به ارائه عکس خودرو پس از تشخیص وجود خودرو قبل از پردازش و یا حین پردازش میباشد ؟

  ۴ ) آیا تصویر پلاک برای حصول اطمینان از عملکرد کتابخانه نیز قابل دریافت هست و یا فقط خروجی مشخصات پلاک در خروجی قابل دریافت است ؟

  ۵ ) برای سال جاری ( ۹۵ ) تغییر قیمت خواهید داشت ؟

  با تشکر از توجه شما

  پاسخ به دیدگاه
  • سلام و درود
   ۱٫ در مورد کاربردی که شما مد نظر دارید یک سیستم core i5 با ۴ گیابایت حافظه رم کافیست.
   زمان پردازش در حد ۱۰۰ میلی ثانیه است.
   ۲٫ نسخه ۴۰ روزه همراه با کد نمونه سی شارپ یا دلفی و فیلم آموزشی است.
   ۳ و ۴٫ بله تصویر خودرو و پلاک همزمان با نتیجه رشته آن گزارش میشود
   ۴٫ بله از چند روز دیگر لیست قیمت جدید وارد خواهد شد.

   پاسخ به دیدگاه
 15. با سلام
  بنده نیاز دارم از کتابخانه در محیط لینوکس استفاده کنم اما شما برای لینوکس فقط سورس رو میفروشین که برای بسیاری مقرون بصرفه نیست ، لطفا راهکاری پیشنهاد بدین
  ممنون

  پاسخ به دیدگاه
   • با سلام

    خواهشمند است، توضیحاتی در خصوص موارد زیر ارائه فرمایید :

    ۱) حداقل منابع سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز بر روی یک دستگاه اندرویدی برای کار با کتابخانه چیست؟
    ۲) در صورتی که ورودی کتابخانه فیلمی از تردد خودروها باشد، پلاک های تشخیص داده شده به چه نحوی قابل دسترس است؟(آیا امکان دریافت لیستی از پلاکها است؟)
    ۳) نسخه اندرویدی چه زمانی آماده استفاده می باشد؟

    با سپاس از توجه و پاسخگویی شما

    پاسخ به دیدگاه
    • سلام
     ۱٫ در صورتیکه ورودی ویدیو باشد، یک دستگاه ۴ هسته ای با ۲GB RAM کفایت می کند.
     ۲٫ نحوه دسترسی به نتایج پلاکها هنوز مشخص نیست، احتمالا هر پلاکی که قطعی شود به صورت یک رویداد به اطلاع برنامه رسانده خواهد شد.
     ۳٫ انشاءالله بین یک تا دو ماه آینده

     پاسخ به دیدگاه
 16. سلام استاد
  آیا سیستم شما قادر به خواندن پلاک های عبور موقت هم می باشد یا خیر؟

  پاسخ به دیدگاه
  • چند نمونه از تصاویر مورد نظرتان را برایمان ایمیل کنید

   پاسخ به دیدگاه

Trackbacks/Pingbacks

 1. با شرکت در این نظرسنجی،۲۵۰هزارتومان جایزه بگیرید! - […] روز به روز مشتریان کتابخانه های نرم افزاری مانند پلاک خوان و تشخیص ارقام و حروف بر آن شدیم …
 2. کتابخانه تشخیص پلاک خودرو به زبان ++Cمنابع بازشناسی متون فارسی | منابع بازشناسی متون فارسی - […] ستپا – تشخیص پلاک […]
 3. منابع OCR فارسی - [...] ستپا – تشخیص پلاک [...]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *